ConnectBot le Hizmetlerin Sunulmasında Yeni Dönem Başlıyor

Bilgi ve iletişim olanaklarının arttığı günümüzde kamu hizmetlerinin sunumunu Yapay Zeka ve Doğal Dil İşleme ile güçlendirilen akıllı ConnectBot ile vatandaşın ihtiyaçlarına uygun bir şekilde yürütün. Sunduğunuz yeni iletişim ortamında sağlık, spor, çevre, kültürel faaliyetler ve daha bir çok konuda işlemlerin Akıllı ConnectBot üzerinden yapılmasını sağlayın.

Bilgi Al

Faaliyetlerin Etkili ve Verimli Yürütülmesini Sağlayın

Vatandaşın katılımıyla gerçekleşen sokak hayvanlarıyla ilgili faaliyetler, dernek faaliyetleri, kültür-sanat etkinlikleri, bağış, geri dönüşüm gibi konularda rahatlıkla bilgi almalarına yardımcı olun.

Yapay Zeka ve Doğal Dil İşleme ile geliştirilen ConnectBot üzerinden katılım sağlayacakları faaliyetin yeri, zamanı ve içeriği hakkında onları bilgilendirin.

Bilgi Al
Pelin K. Uzman

ConnectBot Üzerinden İşlemlerin Gerçekleştirilmesini Sağlayarak Süreçlerinizi Rahatlıkla Yönetin

Sunulan hizmetlerde birçok işlemin ConnectBot üzerinden gerçekleştirilmesini sağlayarak süreçlerinizi hızlandırırken verimliliğinizi de artırın.

İmar planları, ihale ilanları, su borcu, ilan reklam vergisi sorgulama işlemlerini yapabilecekleri; istek-şikayet bildirim formu, evrak takip formu doldurabilecekleri; borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ortamı Akıllı ConnectBot ile yaratın

Bilgi Al
Ayla F. Uzman

Hızla Yanıt Verebilen Akıllı ConnectBot ile İletişiminizi Güçlendirin

Akıllı ConnectBot ile sunduğunuz 7/24 kusursuz iletişimle vatandaşların hizmetler hakkında merak ettikleri tüm soruların cevabını hızla verin.

Otoparklar, pazar yerleri, ilan reklam, cenaze ve mezarlık ya da haciz kaldırma gibi konularda merak edilenlerin vatandaşın ihtiyaçlarına uygun şekilde ve hızla yanıtlanmasını sağlayın.

Bilgi Al
Kerem B. Uzman

Bize Ulaşın

Serdoo ConnectBot ile Tanışmanın Tam Zamanı.
Mesajınızı gönderin, sizinle hemen iletişime geçelim.