IK Chatbot ile Şimdi İnsan Kaynaklarını Özgürleştirme Zamanı

Araştırmalar, IK çalışanlarının zamanlarının 30-50% arasında bir bölümünün, çalışanların rutin sorularını yanıtlamak veya tekrarlayan işleri yapmak ile geçtiğini gösteriyor.

Bilgi Al

Hoşgeldin Serdoo IK Chatbot

Serdoo IK Chatbot, Türkçe Doğal Dil İşleme (NLP) ile güçlendirlimiş yapay zeka altyapısı sayesinde IK çalışanlarınızı rutin soruların yükünden kurtarın; size ve çalışanlarınıza daha fazla zaman ve verimlilik kazandırın.

Bilgi Al

Merhaba, ben Serdoo Chatbot, size nasıl yardımcı olabilirim?

Şirketiçi gelen taleplere
otomatik cevaplar üretin.

Şirket içerisinde en önemli değeriniz çalışanlarınız. Çalışanlar bir sorunla karşılaştıklarında seslerinin en hızlı şekilde duyulmasını ister. Geç geri dönüş alan bir çalışan kendisini değersiz ve önemsiz hissedecektir. Dosyalar arasına sıkışmış ve bulmanız zaman alacak olan cevabı, bırakın IK Chatbot sizin yerinize otomatik olarak göndersin.

Bilgi Al Şimdi Dene
Duygu IK Uzmanı

İnteraktif, hatasız ve sürekli iletişim

Türkçe Doğal Dil İşleme (NLP) özelliği sayesinde sıkça sorulan sorulardan sürekli data toplayan ve öğrenmeye devam eden Serdoo IK Chatbot çalışanlarınız ile 7/24 kesintisiz ve hatasız iletişim kurar. Bu sayede şirket içi genel soruların neler olduğunu raporlar ile öngörebilir ve sorunlar ortaya çıkmadan durumu engelleyebilirsiniz.

Bilgi Al Şimdi Dene
Enes IK Uzmanı

Çalışanlarınızla birebir iletişim kurun

Günlerce cevap alamadığınız çalışan anketlerinize hızlı geri dönüşler alın. Çalışan performans raporlarınızı kişiye özel içerikler ile otomatik olarak gerçekleştirin. Farklı bölge ve ülkelerde yasalar ve mevzuatlar sürekli değişiklik gösterir. Yapay zeka ile chatbotunuzu eğiterek çalışanınızın bulunduğu bölgeye uygun doğru bilgiyi zaman harcamadan otomatik olarak sağlayın.

Bilgi Al Şimdi Dene
Tuğçe IK Uzmanı

Bize Ulaşın

Serdoo IK Chatbot ile Tanışmanın Tam Zamanı.
Mesajınızı gönderin, sizinle hemen iletişime geçelim.