Etiya, uluslararası altyapı standartlarına uygun ürün ve çözümler sunan Türkiye’nin en büyük kurumsal yazılım şirketidir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi, Katalog ve Algoritma Tabanlı Operasyon ve İş Destek Sistemleri, Müşteri ve Sosyal Medya Veri Analitiği alanlarında ürün ve çözümler sunmaktadır.

Ürün ve çözüm portfolyosu ile kurumlara sürekli yeni, adaptasyonu kolay öneriler sunan Etiya, son teknolojiye yatırım yaparak bir sonraki adım ihtiyaçlarını öngören bir vizyonla hizmet sunmayı amaçlar. Kabul edilmiş standartların ötesinde daima “en iyi” yi sunmak hedefiyle iş birliklerine değer katar.

550’den fazla çalışan sayısıyla Amsterdam, Silikon Vadisi, İstanbul, Ukrayna, Singapur ve Dubai ofisleriyle hizmet vermektedir.

Yüzde yüz yerli sermaye yapısı ile Türkiye’de AR-GE yapan ve ürün geliştiren bir şirket olan Etiya, kurulduğu günden bugüne global bir şirket stratejisi ile hareket etmektedir.

Türkiye’de ve dünyada bir çok başarılı projeye imza atmış bir yazılım şirketi olarak rekabette bir adım öne çıkan ürün ve çözümleriyle uluslararası standartlara uygun olarak faaliyet gösterir.

Yeni nesil, rekabet avantajı sağlayan ve kurumları dijital ekonomiye entegre eden ürün ve çözümleri; Türkiye’de ve dünyada bağımsız kuruluşlar tarafından birçok ödüle layık görülmüştür.

Exceed, Everyday Now!

Vizyonumuz ve Misyonumuz
Vizyonumuz

Bilgi Teknolojileri sektöründe yenilikçi hizmetleriyle müşterilerini hedeflerine ulaştıran, kendi alanında lider ve güvenilir bir dünya markası olmak.

Misyonumuz

Hayatı kolaylaştıran ve değer yaratan çözümler sunan bir teknoloji şirketi olmak.

Exceed, Everyday

"Müşterilerimizle ilişkilerimizde, inovasyonda, büyüme ve genişleme için hırsımızda; çevikliğimizle, kabul edilmiş standartların ötesine geçmek için varız."

Asla sadece işlerimizi teslim edebilmekle yetinmiyoruz. Her zaman, ürünlerimizi daha kullanılabilir hale getirmek, daha özel servisler sunabilmek ve daha cesur yenilikler yapabilmek için çabalıyoruz. Yapabileceklerimiz, yeteneklerimiz ve hedeflerimiz de sınır tanımıyoruz.“Her iş her zaman daha da akıllandırılabilir” bakış açısıyla öğrenmekten asla vazgeçmiyoruz.

En büyük iş ortaklıklarının ticari beklentiden fazlasından doğduğuna inanıyor, paydaş ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizi geliştirmek için durmaksızın çabalıyoruz.

Hedeflerimizi, Sınırlarımızı, Engellerimizi ve Beklentileri Her gün aşarak Durmaksızın ilerliyoruz...