ETIYAEngage. Monetize. Care.

Etiya büyük müşteri kitlelerine yönelik hizmet veren Telekom, Enerji, Medya ve Finans sektörlerine uluslararası altyapı standartlarına uygun CRM, ürün kataloğu, satış ve sipariş sistemleri, sosyal CRM ve büyük veri analitiği yazılım çözümleri sunan Türkiye’nin en büyük kurumsal yazılım şirketidir. 500’ ü aşkın mühendis kadrosuyla Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir; yurtdışında ise Singapur ve Kanada ofisleri ile hizmet vermektedir. Yüzde yüz yerli sermaye yapısı ile Türkiye’de AR-GE yapan, ürün geliştiren bir şirket olan Etiya kurulduğundan bugüne global bir şirket olma stratejisi ile hareket etmektedir. Yeni nesil, rekabet avantajı sağlayan ve kurumları dijital ekonomiye entegre eden çözümleri Türkiye’de ve dünyada bağımsız kuruluşlar tarafından birçok ödüle layık görülmüştür.

Engage. Monetize. Care. Now!

ENGAGE. MONETIZE. CARE.
Etiya müşterilerine; oluşturdukları herhangi bir ürünü, herhangi bir kanaldan, en kısa sürede satışa dönüştürmelerinde yardımcı olur.
VİZYONUMUZ
"Bilgi Teknolojileri sektöründe yenilikçi hizmetleriyle müşterilerini hedeflerine ulaştıran, kendi alanında lider ve güvenilir bir dünya markası olmak."
MİSYONUMUZ
"Hayatı kolaylaştıran ve değer yaratan çözümler sunan bir teknoloji şirketi olmak."
DEĞERLERİMİZ
İnsan Odaklılık
Farklılıkları zenginlik olarak gören bir anlayışı benimsiyor, her alanda ve her anlamda bireysel haklara saygıyı ön planda tutuyoruz.

Müşteri odaklılık
Müşterilerimizin tüm beklentilerini zamanında ve eksiksizce karşılarız.

Çözüm odaklılık
Hayatı kolaylaştırma hedefiyle sorun ve ihtiyaçlara öngörüyle yaklaşarak hızlı çözümler üretiriz.

Kalite odaklılık
Kaliteyi önemsiyor, sunduğumuz her ürün ve hizmeti yeni standartlarla sürekli zenginleştirerek, teknolojiyi kalite ile birleştiriyoruz.

Takım Çalışması
Sinerjinin gücüne ve takım çalışmasına inanan, birlikte "değer" yaratan, güçlü ve birbirine bağlı bir ekibiz.

Yenilikçilik
Teknoloji odaklı bir alanda çalışmanın gerektirdiği yenilikçilik anlayışıyla son teknolojinin takipçisi olmaktan öte, yaratıcısı olmak için çalışıyor ve teknolojiyi "değer"e dönüştürüyoruz.

Mutlu Çalışan = Mutlu Müşteri
Personelimizi oluşturan tüm bireylerin mutluluğunu önemseyen bir anlayışla çalışan, mutlu bir aileyiz.