TravelBot ile Müşterileriniz Uçuş Deneyimini Göklere Çıkarsın

Yapay Zeka ve Doğal Dil İşleme ile güçlendirilen akıllı chatbotunuz TravelBot ile müşterilerinizin seyahat deneyimini bir adım ileri taşıyın.

Bilgi Al

Seyahat İşlemlerinin TravelBot Üzerinden Gerçekleşmesini Sağlayarak Yolcularınıza Zaman Kazandırın

Seyahatlerini planlarken, rezervasyonlarını düzenlerken ya da bilet alırken akıllı botunuz ile müşterilerinize sadece gökyüzünde değil yeryüzünde de benzersiz bir deneyim yaşatın.

Rezervasyon, biletleme ve check-in gibi zaman alan işlemleri bırakın müşterileriniz akıllı bot üzerinden yapsın. Bagaj, spor malzemesi, müzik aleti gibi farklı prosedürleri olan özel ekipmanlar ya da ödenmesi gereken ekstra ücretler hakkında uçuş öncesinde merak edilen tüm sorulara TravelBot ile hızlı yanıtlar sağlayın.

Bilgi Al
Pelin K. Uzman

Müşterileriniz Seyahatleri ile İlgili Akıllarına Takılan Soruların Cevabını Akıllı TravelBot üzerinden Kolayca Alsın

Seyahatlerinin başlangıcından son noktasına kadar müşterilerinizin sorularına anında yanıt veren TravelBot ile yolcu memnuniyetini bir üst seviyeye çıkarın.

Bebek ve çocuk yolcular ile hamile yolcuların seyahat koşulları, uçak içi eğlence, özel yemek servisi gibi uçuş esnasında dikkat edilmesi gerekenleri TravelBot üzerinden öğrenme ve yapılması gereken işlemleri gerçekleştirme imkanı sunun.

Bilgi Al
Ayla F. Uzman

Yolcularınıza Seyahat Deneyimleri Boyunca Kesintisiz Bir İletişim Ortamı Yaratın

Yolculuk deneyimini kusursuzlaştırmak için seyahatlerinin başından sonuna kadar akıllı chatbotunuzla onlara destek olarak müşteri memnuniyetini arttırın.

Uçuş sonrası yolcu servis hizmetleriniz ya da kayıp, hasarlı, eksik ve geç teslim edilen bagajlar gibi konularda gereksinim duyduklarında hızla yanıt alabilecekleri bir ortam yaratın.

Bilgi Al
Kerem B. Uzman

Bize Ulaşın

Serdoo TravelBot ile Tanışmanın Tam Zamanı.
Mesajınızı gönderin, sizinle hemen iletişime geçelim.