Yazılımcılara Özel Ürünler

Cognitus API

Anlamı ve duyguyu keşfedin Yazılarınızda isimler, tarihler, konular, istekler ve duygular var. Cognitus API, güçlü doğal dil işleme modelleriyle bu verileri yazılımcılar için ulaşılabilir hale getiriyor.

Neler Yapabilirsiniz?

Varlık İsmi Tanıma

Cognitus ile e-postalarınızda, haberlerinizde, veri akışlarınızda, chat konuşmalarınızda geçen özel isimleri, nesneleri, markaları, tarihleri tanımlayabilirsiniz.

Konu Belirleme

Yazılarınızda kelimelerden daha fazlası var. Müşterinizin sesini duymak için yazılarınızda geçen konulara ve anahtar kelimelere Cognitus ile ulaşabilirsiniz.

Metin Sınıflandırma

Kendi belirlediğiniz kategorileriniz var ama doğal dil işleme uzmanlığınız yok mu? Cognitus’a verilerinizi yükleyin, otomatik olarak öğrenme modeliniz hazırlansın ve size özel API’ye ulaşmaya başlayın.

Duygu Analizi

Sayfanıza yapılan yorumlarda, ürününüzle ilgili değerlendirmelerde kullanıcıların duygusu da var. Cognitus Duygu Analizi, bu içerikleri sizler için ayrıştırır.

Neden COGNITUS?

Cloud-Computing-from-Save60x40

Cognitus Her Yerde

Cognitus API, bulut ve on-premise erişim olanakları ile işinize uygun bir modelde konumlandırılabilir.
entegra_60x60

Basit Entegrasyon

Cognitus, servisleri Rest API olarak çalışmaktadır; erişim anahtarınızı aldıktan sonra tek yapmanız gereken Rest servislerimizi çağırmak.
ogrenme_60x53

Sürekli Öğrenme

Cognitus, doğal dil işleme modelleri sürekli olarak yeni verilerle eğitilir; API’lerimizi kullandığınız sürece son yeniliklere ulaşabilirsiniz.
electronic_brain_60x60

Ulaşılabilir Yapay Zeka

Cognitus, güçlü Türkçe doğal dil işleme algoritmalarını erişilebilir kılar; dilin zor gramer kurallarını sizler için ortadan kaldırır.
circled_play_100x100